Lisbon Yemek Odası Takımı

Ürünün renk konfigürasyonunda parlak etkiye sahip fildişi rengi kullanılmış olup, takımın genelinde tercih edilen altın renkler ile görsellik üst seviyelere taşınmıştır.

Ürün genelinde yer alan yan tablaların ön kısmındaki yuvarlak formlu mdf profil uygulaması ayaklar ile bütünlük sağlayacak şekilde tasarlanarak takıma zarif bir görüntü kazandırılmıştır.

Kapaklarda ve çekmecelerde stoplamalı sistem kullanılarak, ürünün kullanım ömrü artırılmıştır.

Ürünün vitrin ve gümüşlük içerisinde kullanılan spot aydınlatma sayesinde ürün görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Aydınlatmalar buton açma/kapama sistemine sahip olup, hem kullanım kolaylığı sağlanmış hem de fonksiyonellik arttırılmıştır. Ayrıca 4 kapaklı ve çekmeceli olarak tasarlanan büfe ünitesinin çekmece içerisine çatal, kaşık gibi eşyaların konulabileceği bölmeli karolaj uygulaması yapılarak tüketicilerimiz için daha geniş ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur.

Takımın bütününde yerden yüksek formlu ayaklar tercih edilmiş olup, kullanıcılarına temizlik açısından kolaylık sunulmuştur.

Takımın kimliği ile bütünleşen figür uygulamaları kapaklar üzerinde kullanılmış olup, görsel zenginlik artırılmıştır.

Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

Kitabeli yemek masası, takım ile bütünleşecek şekilde tasarlanmış olup, estetik bir yapıya sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir