Belissa Yemek Odası Takımı

Belissa Yemek Odası Takımının renk konfigürasyonunda high gloss fildişi renkte paneller ve opak beyaz profiller kullanılmıştır. Kapak ön alt kısımlarında radiüs ve figür uygulamasına yer verilmiştir. Ayrıca takımın kimliğine uygun tasarlanan kulp ve kulp üzerinde bulunan püskül uygulamaları ile takıma şık bir görüntü kazandırılmıştır.

Ürünün vitrin ve gümüşlük ünitelerinin arka panolarında desen baskılı ayna uygulaması kullanılarak daha geniş ve ferah bir alan oluşturulmuştur. Ayrıca vitrin ve gümüşlük içerisinde kullanılan spot aydınlatma özelliği sayesinde ürün görsel açıdan zenginleştirilmiş ve fonksiyonelliği artırılmıştır. Aydınlatmalar buton açma/kapama sistemine sahip olup, ürünün bütününde hem kullanım kolaylığı hem de fonksiyonellik arttırılmıştır.

Büfe ünitesinde orta kapak iç çekmece içerisine çatal, kaşık gibi eşyaların konulabileceği bölmeler yapılarak tüketicilerimize daha geniş ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur.

Takımının bütününde yerden yüksek lükens ayaklar tercih edilmiş olup, temizlik açısından kolaylık sunulmuştur.

Takımın kapaklarında yavaşlatıcı menteşeler kullanılmış olup, hem kullanım ömrü uzatılmış hem de hızlı çarpmaların önüne geçilmiştir.

Ürünün compact tv ünitesi ürün konseptine uygun tarzda tasarlanmış olup, tüketiciler tercih ve isteğine göre compact tv ünitesi yada plazma tv sehpası şeklin de satın alabileceklerdir. Ayrıca yeni modelimiz 140 ekran(55 Inch) tv konumlandırılabilecek kullanım alanına sahiptir.    

Kitabeli masa, ve sandalye takımın kimliğine uygun tasarlanmış olup, sandalye sırt kısmında tüm ünitelerde kullanılan püsküllere yer verilmiş ve tasarım bütünlüğü sağlanmıştır.   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir