Online 3
Bugün : 360
Toplam : 2094752
© 2009
Haber Arşivi
BELLONA YATAK BELLONA İKİZ ORTOPEDİK YATAK BELLONA SANDIKLI BAZA
05.11.2009 - 13:07

Şimdi gelin hep birlikte uykunun sırrını Bellona’dan öğrenelim!

       Hayatımızın üçte biri uykuda geçiyor. Peki gerçek anlamda kaliteli bir uyku için ne yapmamız gerektiğini biliyor muyuz?

       Her şeyden önce kaliteli uyku, yeterli sürede, devamlı ve sağlıklı uyku halini yakalamak demektir. İşin doğrusu, doğamız gereği hava karardıktan sonra, yaşımıza uygun, ideal saatte, günde bir kez kesintisiz uyku bize yetiyor. Önemli olan, kendimizi yatak odamızda ve yatağımızda rahat hissetmemiz. Bunun için de en büyük yardımcımız Bellona yatak ve yastıkları.

       Bellona yataklarında kullanılan yüksek teknolojiye sahip yay sistemleri, basınç oranında esneyerek vücudumuzun ortopedik yapısını korumaya yardımcı oluyor. Kullanılan süngerler insan ve çevre sağlığını korumak amacıyla zararlı maddeler içermiyor. "Snitized" özelliği hijyenik bir ortam sunuyor. Alevlenmeyi önleyen Flaret özelliğine sahip modelleriyle de uykuya güvenle dalmanızı sağlıyor.

       Bellona ortopedik yataklarında kullanılan bütün yay sistemleri 10 yıl, dolgu malzemesi ve katmanlar ise 3 yıl garantilidir. Bu garanti dünya standartlarında bir dizi kalite kontrol testi uygulandıktan sonra verilmektedir. Bu yüzden bir Bellona yatak aldığınızda, ilk günkü özelliklerini uzun yıllar koruyacağından emin olabilirsiniz.

       Yatak üretim teknolojisinde her gün yeni gelişmeler yaşanıyor. ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi Belgesi sahibi olan ve bu gelişmeleri yakından takip eden Bellona, bugün dünyada en çok tercih edilen yay sistemlerine sahip yataklar üretiyor. Bu sistemler, farklı sertlik dereceleriyle değişik yatak modellerinin üretilmesine olanak tanıyor. Yaylar, esnek yapılarıyla, vücuda ihtiyacı olan desteği sağlıyor.

Bellona Yatak Yay Sistemleri

       Yatağınızın yaşam kaliteniz üzerinde doğrudan etkisi vardır. Uyku sırasında boyun ve omuriliğinizin yanlış pozisyon almasına neden olan bir yatak, sağlığınızı tehdit eder. Bel ağrıları ve uyku bölünmeleri ile başlayan sıkıntılar, kas ve iskelet sistemi hastalıklarıyla sonuçlanabilir.

       Vücudun her noktası yatağa farklı basınç uygular. Yaylı yataklar, basınç oranında esneme özelliğine sahip olduğundan, vücudun dinlenmesine ve ortopedik yapısının korunmasına yardımcı olur.

Sıcağa ve soğuğa meydan okuyan yepyeni bir teknoloji: ThermoCool.

Bellona Thermo Active Yatak  Bellona Thermo Life Yatak

       Bedenimizin doğal termo-regülasyon işlevini üstlenen, yani vücut ısısını dengeleme fonksiyonuna sahip ThermoCool, akıllı kumaş teknolojisidir. Kullanıcının ihtiyacına bağlı olarak, sıcak havada buharlaşma ya da soğuk havada ısı yalıtımı fonksiyonlarını yerine getirmektedir. Serinletme ve ısıtma fonksiyonlarını bir arada sunmaktadır. Aynı yatağı paylaşan eşler arasında yaşanan ısı farkı sorununu da çözen bu teknolojik yataklar, gece boyu, bitmek bilmeyen yorgan kavgalarına da son veriyor. Bellona Thermo Active Yatak ve Bellona Thermo Life Yataklarda, üşüyen de terleyen de aynı anda koruma altında.

Aloe Vera’dan gelen mucizevi dokunuş...

Bellona Ofset Form Yatak Bellona Ofset Flex Yatak

       Bellona uyku teknolojisinin sunduğu eşsiz bir yenilik olan Aloe Vera apreli kumaşlı, Offsettech yay sistemli, ultra ortopedik yataklar, Aloe Vera sayesinde hem vücudunuzdaki stresin azalmasına hem de cildinizin serinlemesine ve daha kısa sürede uyumanıza yardımcı oluyor. Yumuşak dokulu bu kumaşlar, yatak ve uyku keyfinizi maksimuma çıkarıyor. Bellona Offset Form ve Offset Flex Ortopedik Yataklarda eşsiz konfor sizleri bekliyor...

Viscolex teknolojisiyle artık sağlıklı uyku yatağınızda...

Bellona Memory Pedic Yatak Bellona Memory Form Yatak

       Bellona tasarım gücünü akıllı uyku teknolojisi Viscolex ile birleştirdi ve yepyeni iki yatak tasarladı: Vücut ısısına duyarlı, Viscolex sistemiyle oluşturulan Bellona Memory Pedic ve Memory Form yataklar, vücudunuzun her noktasından ayrı ayrı desteklenmesini sağlar. Vücut ısınıza ve basınca karşılık vererek, kan dolaşımınızı rahatlatır, kas ve sinirleriniz üzerindeki baskıyı azaltır. Viscolex teknolojisi sayesinde basınç ortadan kalktığı için baş, boyun, bel, kalça ve siyatik ağrılarının oluşumu engellenir. Yataktan kaynaklanan dönme hareketi % 80 oranında azalır. Kullanılan örgü kumaş, anti mite özelliği sayesinde mikroorganizmaların üremesini önler, astım ve alerji hastalarının da rahat ve huzurlu uyku uyumasını sağlar.

 Uykunuzda gerçek anlamda dinlenin...

Bellona Nova Dream Yatak, Frenza Baza

       Yaşadığımız en sıradan günde bile farkında olmadan negatif elektrikle yüklenebiliriz. Trafikten, iş stresinden ya da bir yere yetişmeye çalışırken istemsizce yaşadığımız stresten...

       Yatakta yeni teknolojilerin habercisi Bellona, uyku sırasında elektriğinizi pozitife çeviren stres karşıtı yeni Nova Dream Ortopedik Yatağı sunuyor. Havuzlama bonel yay sistemine sahip Bellona Nova Dream Yatak, özel kumaşı ve yay sistemi sayesinde zihnin ve bedenin aynı anda arınmasına yardımcı oluyor. Nova Dream Yatağın üzerinde bulunan ped istendiğinde çıkarılabilmektedir. Stressiz ve sağlıklı bir uyku için tercih edebileceğiniz Novadream yatakta bulunan ped aynı zamanda yıkanabilme özelliğine sahiptir.

       Novadream yatağı benzersiz kılan diğer bir özelliği ise, pedin altında yer alan yatağın üst yüzeyindeki kumaşın su itici aprele sahip olmasıdır.  Bu özellik sayesinde yatağınız ıslansa bile ıslaklığın iç yüzeye geçmesini engeller.

*****

       Yukarda Bellona Uyku Teknolojisine sahip birkaç yatak hakkında bilgiler sunduk. Konusunda uzman personelimiz; yaş, boy, kilo, bel ve boyun rahatsızlığı gibi bir çok kritere göre tavsiyelerde bulunacak ve en doğru yatağı seçmenize, uyku konforuna ulaşmanıza yardımcı olacak. Sizleri Batıkent Yolu Ostim Plazamız’a ya da Demetevler Mağazamız’a bekliyoruz. Bu yatakları tek yatak olarak, sandıklı bazalı ya da ikiz yatak şeklinde alabilirsiniz.  Ankara Bellona Öztürkler Mobilya

*****

BELLONA YATAKLAR BELLONA CAPRİCE ORİON PORTA PLATO ALMİNA OFFSET FLEX FORM ERGO PEDİK MEMORY PEDİC FORM NOVA DREAM ELITRA DERYA SESTO ALFA ALMİNA STONE STİLL ECONO EKONOMİK BLUE DREAM THERMO COOL LIFE LİFE ACTİVE CLEAN FLEKS FORM ALOE VERA UNİFORM BAZA SOLO FRENZA GONDOL PLATO PORTA LİNEA BRODE METAL  INNOVA İNOVA FULL ORTOPEDİK BONEL MULTİFİLEX TORBA YAYSIZ YAYLI PAMUKLU KUMAŞLI YAYLI MULTİFLEX DUBLEX YAVRULU TEK ÇİFT KİŞİLİK ÇİFTLİ  METAL SANDIKLI AMORTİSÖRLÜ KİLİTLİ MAKASLI BAZALI BAŞLIKLI KATLANIR İKİZ YATAK BAZASI BAZALARI  RELAXTİK FERFORJE KATLANIR SOMYA BELLONA YAYLI YATAKLARI BELLONA ORTOPEDİK YATAKLARI BELLONA HİJYENİK YATAKLARI BELLONA VİSCO VİSKO  VİSCOFORM VİSCOLEKS VİSCOLEX YATAKLAR BELLONA PORTATİF RAHAT KONFORLU UCUZ LÜKS LUX PEDLİ ÇİFT TARAFLI ÖZEL ÖLÇÜLÜ ORTOPEDİK YATAKLAR BELLONA ORTOPEDİK YATAK

 

Bu yazıyı : 27013 kişi okudu.
Arkadaşına Gönder  Yazdır
ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
Plaza: Yenimahalle-Batıkent Yolu Bağdat Caddesi No: 342 Ostim / ANKARA Tel: 0312.385 21 51 - 385 81 41
Showroom: 357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 15 38 - 346 71 71
Aktif anket yok !
Tasarım:
www.perdesaticilari.com