Online 2
Bugün : 356
Toplam : 2220663
© 2009
Kampanyalar \ BELLONA’DA KAMPANYA DETAYLARI

BELLONA KAMPANYALARI İNDİRİM VE TAKSİT FIRSATLARI, FİYAT LİSTELERİ, SERİ SONU ya da OUTLET ÜRÜNLER, HEDİYELİ KAMPANYALAR...

BELLONA KAMPANYA FİYATLARI Seri Sonu Outlet İndirimli Ürünleri

Ürünlerinizi beğenmek Sizden, Yatak ve Baza Hediyeniz Bizden” kampanyası 01 Temmuz 2016 tarihinde başlayacak, 30 Eylül 2016 tarihinde sona erecektir.

“YATAK VE BAZA HEDİYENİZ BİZDEN” KAMPANYASI

Kampanya süresince Döşemeli Ürün grubu ve Panel Mobilya ürün grubu ürünlerinden;

6.900.-TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimize 1 ad. Çift Kişilik Refleks Yatak veya 1 ad. Çift kişilik Twinjoy baza (160X200 ebatlar için geçerlidir.)

9.900.-TLve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimize 1 ad. Çift Kişilik Refleks Yatak+ 1 adet Çift Kişilik Twinjoy Baza (160X200 ebatlar için geçerlidir.) hediye olarak verilecektir.

“Yatak ve Baza Hediyeniz Bizden” kampanyası ile ilgili uygulama esasları aşağıdaki gibidir.

Tüketicilerimizin hediye hak edebilmesi için, Bellona markalı ürünlerden 6.900.-TL (KDV Dâhil 1+5 perakende fiyatlar üzerinden) ve üzerinde alışveriş yapması gerekmektedir. 6.900.-TL altındaki alımlara hediye verilmez.  Blok alımların aynı bayiden ve tek seferde yapılması gerekmektedir.

Alışveriş tutarı arttıkça hediye miktarı da artacaktır. Örneğin 6.900.-TL alışveriş yapan bir tüketici, 1 adet 160x200 Refleks yatak veya 160x200 Twinjoy baza hak ederken, 9.900.-TL alışveriş yapan bir tüketici, 1 adet 160x200 Çift Kişilik Refleks Yatak+ 1 adet 160x200 Çift Kişilik Twinjoy Baza hediye olarak hak edecektir. Örneğin, 19.800.-TL alışveriş yapan bir tüketicimiz yatak ve bazaya ihtiyacı yoksa 2.790.-TL değerindeki 1 Takım 3 3 1 1 Kolin Majör takımı hediye olarak alabilecektir

Bu kampanyamızda tüketicilerimize çok yönlü hediye avantajı sunulabilmektedir. Yatak+bazaya ihtiyacı olmayan tüketicilerimiz, aynı değerde başka bir ürünü hediye olarak alabilecektir. (eşdeğer ürün alımlarında yatak+bazanın 1.400.-TL lik perakende fiyatı esas alınır) Örneğin, 9.900.-TL alışveriş yapan bir tüketicimiz, yatak+baza yerine başka bir ürünü hediye olarak istiyorsa, istediği ürünün yatak+baza ile eşdeğerde bir ürün olması durumunda bedelsiz, istediği ürünün yatak+bazadan daha pahalı olması durumunda fiyat farkı ödemek suretiyle ilgili ürünü alabilecektir. (Yatak ve baza dışında bir ürün tercih edilirse yatak+bazanın 1.400.-TL lik perakende fiyatı baz alınarak aynı perakende fiyat değerinde başka bir ürün verilebilir)

Paket alım yaptıktan sonra promosyon olarak yatak+baza veya serimizde başka bir ürün ihtiyacı olmayan tüketicilerimizin, promosyon bedelinin toplam fiyattan düşülmesini istediği zaruri hallerde, yatak+bazanın toptan fiyatları üzerinden iskonto yapılabilir. (Genel merkez olarak tavsiyemiz 9.900.- TL lik alışverişlerde 1.350.-TL, 6900.-TL lik alışverişlerde 700.-TL lik direk indirim yapılabilir.)

Özetle tüketicilerimiz paket alım yaptıkları takdirde ister yatak+baza, ister eşdeğerde başka bir ürün talep edebilecekler, zorunlu hallerde ise indirim olarak kullanabileceklerdir.

YAZ FIRSATLARI AKSİYON UYGULAMASI

1 Temmuz 2016-14 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerli olmak üzere;

DÖŞEMELİ ÜRÜN GRUBUNDA;

Step (Kanepe/Majör/Lüx ve köşe) takımları  (Step Majör 2.690.-TL perakende fiyatlarla)

Belissa (Kanepe/Koltuk ve köşe) takımları   (Belissa 33BB Tk. 3.990.-TL perakende fiyatlarla)

İsabel (Kanepe/Lüx ve köşe) takımları           (İsabel Lüx 3.790.-TL perakende fiyatlarla)

Elantra (Koltuk ve köşe) takımları                   (Elantra 33BB salon takımı 7.690.-TL )

Perakende fiyatlarla tüketicilerimize sunulacaktır.

KAMPANYA BOYUNCA GEÇERLİ OLACAK DİĞER İNDİRİM AVANTAJLARI

Panel Mobilya ürün grubunda Valdes Serisi (Yatak Odası, Yemek Odası ve Duvar Ünitesi), Linda Serisi (Yatak Odası, Yemek Odası), Dekora Serisi (Yatak Odası, Yemek Odası ve Duvar Ünitesi), Monalisa Serisi (Yatak Odası, Yemek Odası ve Duvar Ünitesi) ve Line Duvar ünitesi ürünleri yeni kampanya döneminde indirim kapsamına alınmıştır.

Panel Mobilya ürün grubunda bir önceki kampanyada indirime tabi tutulan Belissa serisi (Yatak odası, Yemek odası ve Portmanto) , Laura serisi (Yatak Odası, Yemek odası, Portmanto ve Duvar ünitesi) ürünlerindeki indirim uygulaması bu dönemde devam edecektir.

Döşemeli ürün grubunda bir önceki kampanyada indirime tabi tutulan Tina (Kanepe, Lüx ve Köşe), Aden Koltuk ve Köşe takımları, Talya, Romeo ve Violin Koltuk Takımlarında cazip indirim  uygulaması bu dönemde devam edecektir.

Döşemeli Ürün grubunda Almina Köşe Takımı, Aston Koltuk takımı ve Panama Köşe Takımları %25 indirim kapsamına alınmıştır.

Döşemeli grupta Brenda, Lotus, Porto, Rio, Rodeo, Toledo ve Vienna Tv koltukları %20 indirim kapsamına alınmıştır.

Yatak Ürün grubunda Golden Smart, Golden Comfort, I-Plus ve Refleks Yataklarda  %30 NET İNDİRİM kapsamına alınmıştır.

Masa Sandalye ürün grubunda bir önceki kampanyada indirime tabi tutulan Elisa, Lukas ve Ritim masa ve sandalye takımlarında  sunulan %20 indirim uygulaması bu dönemde devam edecektir.

HALI ÜRÜN GRUBUNDA NET %20 İNDİRİM UYGULAMASI

Kampanya süresi boyunca Bellona markalı Tüm Halı ürün gruplarında (Mimoza Hariç) Net %20 İndirim Avantajı sunulacaktır.

Bir önceki kampanyada Mimoza Halı için sunulan %20 lik indirim avantajı bu dönemde de devam edecektir. 

GENÇ ODASI ÜRÜNLERİNDE İNDİRİM FIRSATLARI

Kampanya süresi boyunca Genç odası ürün grubunda Portivo Genç ve bebek Odası, Florin Genç Odası, Joyful Genç ve Bebek Odası, Loft Genç odası ürünlerinde cazip indirim fırsatları sunulacaktır.

AÇIKHAVA MOBİLYASI ÜRÜNLERİNDE %25 NET İNDİRİM AVANTAJLARI

Kampanya süresi boyunca serimizdeki tüm Açıkhava mobilyası ürünlerine net %25 indirim avantajı sunulacaktır.

Net %25 İndirimli fiyatlar toptan ve perakende fiyat listelerinde gösterilmektedir.

EV TEKSTİLİ ÜRÜN GRUBUNDA ALIŞVERİŞ FESTİVALİ DEVAM EDİYOR.

Ev tekstili ürün grubunda Kampanya süresince Alışveriş festivali uygulamasına devam edilecektir.

Tüm ev tekstili ürünleri %50 ye varan indirimlerle tüketicilerimize sunulacaktır.

Alışveriş Festivali kapsamında bazı ana ürün gruplarımızın fiyatları şu şekilde olacaktır.

Whiteline Microfiber Yastık %40 indirimle                                  10,90.-TL

Viscoline yastık %40 indirimle                                                      17,90.-TL

Homestyle Tek kişilik nevresim takımı %30 indirimle              45,50.-TL

Homestyle Çift kişilik nevresim takımı %30 indirimle              55,90.-TL

Dreamline Tek kişilik Yorgan %40 indirimle                                48,30.-TL

Dreamline Çift kişilik Yorgan %40 indirimle                                62,40.-TL

Trendhome kırlentler %50 indirimle                                                8,90.-TL

Homestyle Tek kişilik Saten Nevresim Takımı %50 indirimle  74,90.-TL

Homestyle Çift kişilik Saten Nevresim Takımı %50 indirimle  82,90.-TL

Tek kişilik Petek Pike %20 indirimle                                             29,90.-TL

Çift kişilik Petek Pike %20 indirimle                                             39,90.-TL

Perakende fiyatlarla tüketicilerimize sunulacaktır.

AXESS’E ÖZEL 12 TAKSİT AVANTAJI :

1 Temmuz 2016-30 Eylül 2016 tarihleri arasında Axess kart ile yürüteceğimiz kampanyada; Axess’e özel mobilya grubunda 2-6 Taksitli işlemlerde +6 taksit ve 10 taksitli işlemlerde 2 Ay erteleme“uygulaması yapılacaktır. Axess ile yapılan satışlarda perakende fiyat listelerindeki 1+5 fiyatlara 12 taksit yapılacaktır.

Ev tekstili ve halı ürün gruplarında Axess’e özel 9 taksit avantajı sunulacaktır. (Axess kart ile yapılan satışlarda perakende fiyat listelerindeki 1+5 fiyatlara 9 taksit yapılacaktır)

BELLONA ŞOK İNDİRİM FIRSAT AKSİYON ÖZEL TAKSİT UCUZ OUTLET SERİ SONU STOK FAZLASI KAMPANYALARI İSTİKBAL İPEK MONDİ MERİNOS TEPE KELEBEK MOBİLYA YATAŞ İDAŞ LAZZONİ DOĞTAŞ ÇİLEK GİBİ MARKA ÜRÜNLERDE EN AVANTAJLI KAMPANYALAR BELLONA DA ANKARA BELLONA ÖZTÜRKLER MOBİLYA

BELLONA’DAN KREDİ KARTI KAMPANYALARI, ERTELEME, PEŞİN FİYATINA TAKSİT YA DA 36 AYA VARAN VADE FARKLI KREDİ KARTI KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYIN

BELLONA’DAN SENETSİZ KEFİLSİZ 36 AYA VARAN ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

SERİ SONU, OUTLET, ÖZEL İNDİRİM UYGULANMIŞ FIRSAT ÜRÜNLERİ İÇİN LÜTFEN GÜNCEL BİLGİ ALIN...

03123852151 - 03123858141 - AnkaraBellona@hotmail.com - AnkaraBellona@gmail.com

ANKARA BELLONA YA MAİL GÖNDER ANKARA BELLONA GOOGLE SAYFALARI ANKARA BELLONA TWITTER SAYFALARI ANKARA BELLONA FACEBOOK SAYFALARI

BELLONA İLKBAHAR, SONBAHAR, KIŞ, YAZ, İNDİRİM, FIRSAT, DEĞİŞTİR, ESKİSİNİ GETİR, YENİSİNİ GÖTÜR, HEDİYE, HEDİYE ÇEKİ, %10, %20, %30, %40, %50, %60, %70’E VARAN, BÜYÜK İNDİRİM, SERİ SONU KAMPANYALARI... ANKARA BELLONA

Ankara Bellona Öztürkler Mobilya olarak Plaza ya da mağaza teşhirimizde bulunan, stoğumuzdaki seri sonu ürünlerde Bellona’nın kampanyalarına ek olarak fırsat kampanyaları ve çok özel avantajlar sunuyoruz. Şu anda mevcut bulunan seri sonu fırsatı sunduğumuz ürünler konusunda lütfen güncel bilgi alınız. Bellona markalı oturma gruplarında, koltuk takımlarında, kanepelerde, Major - Midi - Lüks Takımlarda, Yatak - Yemek - Genç - Bebek Odalarında, Ev Tekstilinde, Bellona Halılarda, Aynalarda, Tablolarda, Aksesuarlarda, Bellona Bahçe Oturma Gruplarında, Sehpalarda ve daha pek çok ürün ve ünitede fırsatlar sizleri bekliyor olabilir. En uygun fiyatlar, en cazip fiyatlar ve ödeme koşulları, en ucuz ürünler; BELLONA ŞOK İNDİRİM FIRSAT AKSİYON ÖZEL TAKSİT UCUZ OUTLET SERİ SONU STOK FAZLASI KAMPANYALARI İSTİKBAL İPEK MONDİ MERİNOS TEPE KELEBEK MOBİLYA YATAŞ İDAŞ LAZZONİ DOĞTAŞ ÇİLEK GİBİ MARKA ÜRÜNLERDE EN AVANTAJLI KAMPANYALAR BELLONA DA ANKARA BELLONA ÖZTÜRKLER MOBİLYA Ankara Bellona Öztürkler Mobilya ’da

Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Ostim Plaza Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Demetevler Mağaza

ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
Plaza: Yenimahalle-Batıkent Yolu Bağdat Caddesi No: 342 Ostim / ANKARA Tel: 0312.385 21 51 - 385 81 41
Showroom: 357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 15 38 - 346 71 71
Aktif anket yok !
Tasarım:
www.perdesaticilari.com