Online 5
Bugün : 375
Toplam : 2162589
© 2009
Köşe Koltuk Takımları
 • Aden Kose Tk - Kanepe
 • Alesta Köşe Tk - Kanepe
 • Almina Köşe Koltuk Tk
 • Belissa Kose Tk - Kanepe
 • Cantona Köşe Tk
 • Elantra Kose Koltuk Tk
 • Isabel Lux Köşe Tk - Kanepe
 • Karla-S Köşe Tk - Kanepe
 • Kolin-S Uzanmalı Köşe Takım
 • Levante Köşe Tk
 • Line Luks Kose Tk - Kanepe
 • Panama Kose Tk
 • Senfoni Köşe Tk
 • Step Köşe Tk - Kanepe
 • Style Köşe Tk - Kanepe
 • Tina Kose Tk - Kanepe
 • Wendy Köşe Tk
 • Bellona Köşe Koltuk Takımları & Köşeli Oturma Grupları

  Yaşam alanınızın her köşesinde BELLONA...

  Yaşam alanınızın her köşesine seslenen kolleksiyonlarıyla Bellona, hem geçmişten günümüze gelen tanıdık formlara hem de sofistike, modern tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Koleksiyonlarda, farklı zevkler için uygun kombinasyonlar oluşturmaya olanak tanıyan zengin ürün çeşitliliği göze çarpıyor. Bellona ile uyumlu bir bütünlük içinde ve tamamen huzura dayalı evler döşeyebilirsiniz.

  BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

  Ergonomik bir tasarım ile sunulan Cantona Köşe Takımı köşe ünitesi ve berjerden oluşuyor. Yerden yüksek ayaklarıyla dikkat çeken takım sağ ve sol köşe alternatifleri ile de farklı kullanım imkanı sunuyor.

  Cantona Köşe Takımı

  Line Uzanmalı Köşe Koltuk Takımı - Kanepe

  Dar mekanlara rahat ve fonksiyonel oturma imkanı sunan Line Uzanmalı Köşe Takımı, ikili tarafında yatak ve baza özelliğiyle de evlere maksimum yer sağlıyor.Bunun yanında ek olarak sunulan puf ünitesi de hem baza hem de yatağa ek olarak daha büyük bir konfor sunuyor. Ürün çift renk uygulaması ve konsept bütünlüğü ile dikkat çekiyor.

  Bellona Line Uzanmalı Köşe Koltuk Takımı - Kanepe

   Elantra Köşe Koltuk Tk

  Chester tarzının en önemli örneklerinden biri olan Elantra Köşe Takımı, çift renk uygulaması, göz alıcı dizaynı ile dikkat çekiyor. Takım farklı renklerin kombini, düğme detayları, fitil ve makrome uygulamalarıyla da yaklaşan baharın tüm tazeliğini evlere taşıyor.

  BELLONA Elantra Köşe Koltuk Tk

  BELLONA Elantra Köşe Koltuk Tk

   Belissa Köşe Takımı

  Üç renk uygulamasının mükemmel birlikteliğiyle dizayn edilen Belissa köşe takımı, yaz ve bahar esintileriyle salonlara tazeliği taşıyor. Country tarzın en güzel örneklerinden biri olan takım, çiçekli yastıkları, P kol yapısı, biye ve fitil uygulamalarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor...

  BELLONA Belissa Köşe Takımı 
  BELLONA Belissa Köşe Takımı

  Aden Köşe Takımı, hem kolayca yatak olabilmesi hem de sandık olarak kullanılabilme özelliği ile ön plana çıkıyor. Fonksiyonel özelliklerinin yanında Aden köşe takımı, her evin şekline ve ihtiyacına uyum sağlaması, istenilen köşeye adapte olabilmesiyle de tüm evin ihtiyacını tek ürün ile sağlayabiliyor.

  Aden Lux Köşe Takımı - Kanepe 
  Aden Lux Köşe Takımı - Kanepe Aden Lux Köşe Takımı - Kanepe 
  Aden Lux Köşe Takımı - Kanepe Aden Lux Köşe Takımı - Kanepe 
  Aden Lux Köşe Takımı - Kanepe

  Alesta Lux Köşe Koltuk Takımı

  Pembe, beyaz ve çiçek desenli kumaşların dansıyla dizayn edilen Alesta köşe takımı, sıradan köşe takımlarına göre daha geniş oturma alanı sunuyor. Çiçekli yastıklarıyla uyum içinde sunulan tekli berjer koltuğu ile de salonları tamamlayan ürün, deri özelliğiyle de kolay kullanım sağlıyor.

  Sidney tekli koltuk Senfoni köşeye ayrı bir güzellik katıyor.

  BELLONA SENFONY KÖŞE VE SİDNEY TEKLİ KOLTUK

  BELLONA Tina Lux Uzanmalı Köşe Takımı - Kanepe

  Tina Lux Uzanmalı Köşe Takımı - Kanepe

  Oturma odalarına konforu ve rahatlığı taşıyan Tina Uzanmalı Köşe Takım, özellikle dar mekânlar için kullanım kolaylığı da sağlıyor. Bulunduğu yerde yatak olabilen takım ayrıca baza olarak da kullanılabiliyor. Takım, su yeşili ana kumaş üzerine çiçekli desen yastıklarıyla da görsel bakımdan evleri tamamlıyor.

  BELLONA Tina Lux Uzanmalı Köşe Takımı - Kanepe

  Alesta Lux Köşe Koltuk Takımı

  Pembe, beyaz ve çiçek desenli kumaşların dansıyla dizayn edilen Alesta köşe takımı, sıradan köşe takımlarına göre daha geniş oturma alanı sunuyor. Çiçekli yastıklarıyla uyum içinde sunulan tekli berjer koltuğu ile de salonları tamamlayan ürün, deri özelliğiyle de kolay kullanım sağlıyor.

  BELLONA Alesta Lux Köşe Koltuk Takımıı ve Kanepe

  STEP KÖŞE TAKIMI - STEP UZANMALI KÖŞE TAKIMI

  Salonunda konfor arayan herkese hitap eden Step köşe takımı, pratik evler için kusursuz bir görüntü sunuyor. Fonksiyonel özellikleri ile kolay kullanım sunan Step köşe takımı ayrıca takımda bulunan tekli koltuk ile de evleri tamamlıyor.

  Bellona STEP KÖŞE TAKIMI - STEP UZANMALI KÖŞE TAKIMI, Major, Midi Takım, Kanepe

  Wendy Köşe Koltuk Takımı

  Wendy takım, köşe koltuk, tekli koltuk ve uzun puf ile modern salonlar vadediyor. Yerden yüksek ayakları, ayrılabilen köşe koltuğu ve renkli yastıklarıyla Wendy takım, mavi rengin enerjisini evlere taşıyor.

  BELLONA Wendy Köşe Koltuk Takımı 
  BELLONA Wendy Köşe Koltuk Takımı

  Kahve ve krem renklerin sarı biyeler ile hareketlendirildiği İsabel Köşe Takımı, renkli yastıklarıyla evlere şıklık katıyor. Köşe ve tekli berjer koltuktan oluşan takım; geniş ve konforlu oturma alanı, samimi havasıyla da dikkat çekiyor. İsabel Köşe Takımı ayrıca takıma uygun orta sehpasıyla da evlerin şıklığını tamamlıyor.

  BELLONA İsabel Lux Köşe Koltuk Takımıı ve Kanepe

  Farklılaşma zamanı...

  Rengiyle, deseniyle, tarzıyla zamanın ötesinde bir stile sahip Style Köşe Koltuk Takımı, 70’lerden ilham alan retro çizgisiyle fark yaratıyor.

  BELLONA STYLE KÖŞE KOLTUK TAKIMI

  Evlere yeni bir doku…
  Renklerindeki yumuşaklık ve fonksiyonelliği ile her eve yeni bir hava katan Kolin Takım, deri detayları ile de evlerin yenilenmesine katkıda bulunuyor.

  Bellona Kolin Köşe Koltuk Takımı, Major, Midi Takım, Kanepe

  Bellona Kolin Köşe Koltuk Takımı, Major, Midi Takım, Kanepe

  Çiçekler sundum sana!
  Bahar gibi capcanlı, çiçekli ve renkli kumaşı, spor çizgisi, yatak olabilme fonksiyonuyla, Levante Köşe Takımı hayal kadar güzel.

  Bellona Levante Köşe Koltuk Takımı

  Bellona Levante Köşe Koltuk Takımı

  Keyif için ideal
  Köşe takımlarına ayrı bir yorum katan Karla Köşe Takımı, rahatına düşkün olanların keyfini perçinliyor. Evlerin yeni gözdesi Karla Köşe Takımı ile ev hayatını bütün konforuyla yaşayacaksınız.
  Bellona Karla Köşe Koltuk Takımı 
  Bellona Karla Köşe Koltuk Takımı 
  Çok yönlü bir güzellik...
  Köşesinde öyle sessizce durduğunu zannetmeyin. Senfoni Köşe Takımı’nın öyle çok mahareti var ki şaşırırsınız. Led aydınlatmalı, tek ya da çift yan sehpa alternatiflerinden tutun da yatak olabilme özelliğine kadar pek çok yönden evinizde olması keyif verir.

  Bellona Senfoni Yataklı Köşe Koltuk Tk

  Bellona Senfoni Yataklı Köşe Koltuk Tk

  BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

  BELLONA KOLİN KÖŞE TAKIMILEVANTE KÖŞE TAKIMIKARLA KÖŞE KOLTUK TAKIMI SENFONİ KÖŞE KOLTUK TAKIMI STYLE KÖŞE KOLTUK TAKIMI - KANEPE,     İsabel Lux Köşe Koltuk Takımı,     VENDY SOL ya da SAĞ KÖŞE TAKIMI,     STEP KÖŞE TAKIMI - UZANMALI KÖŞE TAKIMI,     Alesta Lux Köşe Koltuk Takımı,     Tina Lux Uzanmalı Köşe Takımı - Kanepe    Tina Lux V Köşe Takımı - Kanepe          Belissa Köşe Takımı     Aden Köşe Takımı,      Elantra Köşe Koltuk Tk,      ALMİNA KÖŞE KOLTUK TAKIMI,     Line Uzanmalı Köşe Koltuk Takımı - Kanepe,     Cantona Köşe Takımı,      

  Öztürkler Mobilya Ltd / Ankara Yenimahalle, Batıkent, Şaşmaz, Eryaman, Demetevler, Ostim, Etlik, Sincan, Dikmen, Çankaya, Keçiören, Etimesgut, Balgat, Keçiören, Çayyolu, Ümitköy’e en yakın ve ulaşımı kolay Bellona Bayii 

  Bellona Mobilya Oturma Grupları, Koltuk Takımları, Kanepeler, Salon Koltuk Takımları, Yemek Odaları, Yatak Odaları, Genç Odaları, Duvar Üniteleri, Sehpalar, Yataklar, Bazalar, Bellona Ev Tekstili Ürünleri ve daha pek çok ürün sizin sağlığınız ve rahatınız için tasarlandı. Ankara Bellona Öztürkler Mobilya olarak Demetevler Mağazamız ve Ostim Plazamız ile hizmetinizdeyiz.  www.AnkaraBellona.com

  03123852151 - 03123858141 AnkaraBellona@hotmail.com - AnkaraBellona@gmail.com

  ANKARA BELLONA YA MAİL GÖNDER ANKARA BELLONA GOOGLE SAYFALARI ANKARA BELLONA TWITTER SAYFALARI ANKARA BELLONA FACEBOOK SAYFALARI

  Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Ostim Plaza Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Demetevler Mağaza
  ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
  Plaza: Yenimahalle-Batıkent Yolu Bağdat Caddesi No: 342 Ostim / ANKARA Tel: 0312.385 21 51 - 385 81 41
  Showroom: 357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 15 38 - 346 71 71
  Aktif anket yok !
  Tasarım:
  www.perdesaticilari.com