Online 3
Bugün : 201
Toplam : 2585415
© 2009
Köşe Koltuk Takımları
 • Belissa Kose Tk - Kanepe
 • Cantona Köşe Tk
 • Elantra Kose Koltuk Tk
 • Espina Köşe Tk
 • Isabel Lux Köşe Tk - Kanepe
 • Lantes Köşe Tk
 • Step - Step S Köşe Tk
 • Tina Kose Tk - Uzanmalı Köşe
 • Vienza Köşe Tk
 • Vivent Uzanmalı Köşe Tk
 • Vizyon Köşe Tk
 • Bellona Köşe Koltuk Takımları & Köşeli Oturma Grupları

  Yaşam alanınızın her köşesinde BELLONA...

  Yaşam alanınızın her köşesine seslenen kolleksiyonlarıyla Bellona, hem geçmişten günümüze gelen tanıdık formlara hem de sofistike, modern tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Koleksiyonlarda, farklı zevkler için uygun kombinasyonlar oluşturmaya olanak tanıyan zengin ürün çeşitliliği göze çarpıyor. Bellona ile uyumlu bir bütünlük içinde ve tamamen huzura dayalı evler döşeyebilirsiniz.

  BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

  Lantes Köşe Takımı

  Özenle hazırlanan tasarımıyla odanıza sportif bir doku katacak olan Espina Köşe Takımı, modernizm ve konforu bir arada sunuyor..

  Espina Köşe Takımı 
  Espina Köşe Takımı 
  Espina Köşe Takımı

  Konforlu ve spor bir yaşam alanı sunmak için tasarlanan Vienza Uzanmalı Köşe, salonlarınızda rahat ve pratik bir oturma alanı yaratıyor. Aynı zamanda sağ veya sol köşe olabilme alternatifi sunan Vienza köşe de istenirse berjer ile birlikte tercih edilerek zengin bir alan oluşturulabilmektedir. 

  Bellona Vienza Uzanmalı Köşe Takımı 

  Modern tarzıyla dikkat çeken Vizyon Köşe Takımı, spor detaylarıyla şık bir görsellik yakalıyor. Yatak ve sandık fonksiyonlarıyla işlevsel bir kullanım sunan takım, yüksek ayak tasarımı sayesinde kolay temizlik imkanı sağlıyor.

  Vizyon Köşe Takımı 
  Vizyon Köşe Takımı

  Özgün tasarım ve modern hatlarıyla öne çıkan Vivent Köşe Takımı, odaların yapısına göre şekillenebiliyor. Fonksiyonel özellikleri sayesinde uzanma imkanı sunan takım, aynı zamanda özel mekanizması sayesinde yatak olarak kullanılabiliyor. Ana desen ve kombin desenin birlikte kullanıldığı kırlentler takıma canlılık katıyor. 

  Vivent Köşe Takımı 
  Vivent Köşe Takımı

  Ergonomik bir tasarım ile sunulan Cantona Köşe Takımı köşe ünitesi ve berjerden oluşuyor. Yerden yüksek ayaklarıyla dikkat çeken takım sağ ve sol köşe alternatifleri ile de farklı kullanım imkanı sunuyor.

  Cantona Köşe Takımı 
  Cantona Köşe Takımı

  Chester tarzının en önemli örneklerinden biri olan Elantra Köşe Takımı, çift renk uygulaması, göz alıcı dizaynı ile dikkat çekiyor. Takım farklı renklerin kombini, düğme detayları, fitil ve makrome uygulamalarıyla da yaklaşan baharın tüm tazeliğini evlere taşıyor.

  BELLONA Elantra Köşe Koltuk Tk

  BELLONA Elantra Köşe Koltuk Tk

  Üç renk uygulamasının mükemmel birlikteliğiyle dizayn edilen Belissa köşe takımı, yaz ve bahar esintileriyle salonlara tazeliği taşıyor. Country tarzın en güzel örneklerinden biri olan takım, çiçekli yastıkları, P kol yapısı, biye ve fitil uygulamalarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor...

  BELLONA Belissa Köşe Takımı 
  BELLONA Belissa Köşe Takımı

  Aden Köşe Takımı, hem kolayca yatak olabilmesi hem de sandık olarak kullanılabilme özelliği ile ön plana çıkıyor. Fonksiyonel özelliklerinin yanında Aden köşe takımı, her evin şekline ve ihtiyacına uyum sağlaması, istenilen köşeye adapte olabilmesiyle de tüm evin ihtiyacını tek ürün ile sağlayabiliyor.

  Aden Lux Köşe Takımı - Kanepe 
  Aden Lux Köşe Takımı - Kanepe Aden Lux Köşe Takımı - Kanepe 
  Aden Lux Köşe Takımı - Kanepe Aden Lux Köşe Takımı - Kanepe 
  Aden Lux Köşe Takımı - Kanepe
  BELLONA Tina Lux Uzanmalı Köşe Takımı - Kanepe

  Oturma odalarına konforu ve rahatlığı taşıyan Tina Uzanmalı Köşe Takım, özellikle dar mekânlar için kullanım kolaylığı da sağlıyor. Bulunduğu yerde yatak olabilen takım ayrıca baza olarak da kullanılabiliyor. Takım, su yeşili ana kumaş üzerine çiçekli desen yastıklarıyla da görsel bakımdan evleri tamamlıyor.

  BELLONA Tina Lux Uzanmalı Köşe Takımı - Kanepe

  Salonunda konfor arayan herkese hitap eden Step köşe takımı, pratik evler için kusursuz bir görüntü sunuyor. Fonksiyonel özellikleri ile kolay kullanım sunan Step köşe takımı ayrıca takımda bulunan tekli koltuk ile de evleri tamamlıyor.

  Bellona STEP KÖŞE TAKIMI - STEP UZANMALI KÖŞE TAKIMI, Major, Midi Takım, Kanepe

  Kahve ve krem renklerin sarı biyeler ile hareketlendirildiği İsabel Köşe Takımı, renkli yastıklarıyla evlere şıklık katıyor. Köşe ve tekli berjer koltuktan oluşan takım; geniş ve konforlu oturma alanı, samimi havasıyla da dikkat çekiyor. İsabel Köşe Takımı ayrıca takıma uygun orta sehpasıyla da evlerin şıklığını tamamlıyor.

  BELLONA İsabel Lux Köşe Koltuk Takımıı ve Kanepe

  BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

  BELLONA     KOLİN,    STYLE,     İsabel,    STEP,    Alesta,    Tina    Belissa   Aden,    Elantra,     Line,   Cantona,    Vivent,    Vizyon,   Vienza,   Espina,   Lantes,    Uzanmalı, Yataklı, Sandıklı, Lux Köşe Salon, Oturma Odası Köşe Koltuk Takımları, Kanepeler, Tekli Berjer Koltuklar...

  Öztürkler Mobilya Ltd / Ankara Yenimahalle, Batıkent, Şaşmaz, Eryaman, Demetevler, Ostim, Etlik, Sincan, Dikmen, Çankaya, Keçiören, Etimesgut, Balgat, Keçiören, Çayyolu, Ümitköy’e en yakın ve ulaşımı kolay Bellona Bayii 

  Bellona Mobilya Oturma Grupları, Koltuk Takımları, Kanepeler, Salon Koltuk Takımları, Yemek Odaları, Yatak Odaları, Genç Odaları, Duvar Üniteleri, Sehpalar, Yataklar, Bazalar, Bellona Ev Tekstili Ürünleri ve daha pek çok ürün sizin sağlığınız ve rahatınız için tasarlandı. Ankara Bellona Öztürkler Mobilya olarak Demetevler Mağazamız ve Ostim Plazamız ile hizmetinizdeyiz.  www.AnkaraBellona.com

  03123852151 - 03123858141 AnkaraBellona@hotmail.com - AnkaraBellona@gmail.com

  ANKARA BELLONA YA MAİL GÖNDERANKARA BELLONA GOOGLE SAYFALARIANKARA BELLONA TWITTER SAYFALARIANKARA BELLONA FACEBOOK SAYFALARI

  Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Ostim Plaza Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Demetevler Mağaza
  ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
  Plaza: Yenimahalle-Batıkent Yolu Bağdat Cd.No: 342 Ostim/ANKARA Tel: 0312.385 2151 - 385 8141 - 0555 988 8125
  Mağaza: 357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 1538 - 346 7171
  Aktif anket yok !
  Tasarım:
  www.perdesaticilari.com