Online 3
Bugün : 126
Toplam : 1926653
© 2009
Koltuk: Salon-Oturma Odası

Bellona Koltuk Takımları & Oturma Grupları

Yaşam alanınızın her köşesinde BELLONA...

Yaşam alanınızın her köşesine seslenen kolleksiyonlarıyla Bellona, hem geçmişten günümüze gelen tanıdık formlara hem de sofistike, modern tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Koleksiyonlarda, farklı zevkler için uygun kombinasyonlar oluşturmaya olanak tanıyan zengin ürün çeşitliliği göze çarpıyor. Bellona ile uyumlu bir bütünlük içinde ve tamamen huzura dayalı evler döşeyebilirsiniz.

BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

Alesta-S Lux Koltuk Tk / Kanepe

Evinize en çok yakışacak modele karar vermeden Alesta’yı mutlaka görün. Sadelik ve dinginliği vurgulayan çizgisiyle ve yeni renk alternatifleriyle favorilerinizden biri olacak.

BELLONA Alesta S Lux Koltuk Takımı ve Alesta S Kanepe

Tina Lux Koltuk Takımı - Kanepe

Tasarımında çiçek desenlerinin hâkim olduğu Tina Lüks Takım, evlerin her zaman bahar havası yaşamasını sağlıyor. Berjerlerinde kullanılan çiçek desenli kumaşı, koltuklarda kullanılan düz renk ile tamamlanan takım, yastık ve sırt kısımlarında uygulanan kapitone ve düğme detayları ile de göz kamaştırıyor.

BELLONA Tina Lux Koltuk Takımı - Kanepe

Yeni renk seçenekleriyle Sandra Lux Koltuk Takımı - Kanepe

 
BELLONA Sandra Lux Koltuk Takımı - Kanepe

Kahve tonlarınkusursuz buluşmasıyla dizayn edilen İsabel Lüks Takım, sarı detaylar ve renkli yastıklarıyla dikkat çekiyor. Takım ile uygun sehpası, açıldığı zaman yatak olan kanepeleri ve kullanım kolaylığıyla İsabel Lüks Takım, fonksiyonel yaşam alanları yaratmanıza yardımcı oluyor.

BELLONA Isabel Koltuk Takımı ve Kanepe

BELLONA LUISA MAJOR TAKIM - KANEPE

Yenilenen Davis Koltuk Takımı - Kanepe

BELLONA Davis Koltuk Takımı

BELLONA SIDNEY S LUX KOLTUK TAKIMI

Tarzınızı Yansıtır.. Kalitesiyle göz dolduran Sidney S Lüks Takım, iyi olanı seçen ve beğenen zevkinizi okşayacak güzellikte. Şerit desenin dengeli bir biçimde kullanıldığı takımda kumaş ve kullanılan renkler de stilinizi tamamlayacak.

BELLONA SIDNEY S LUX KOLTUK TAKIMI / KANEPE

Farklılaşma zamanı...

Rengiyle, deseniyle, tarzıyla zamanın ötesinde bir stile sahip Style Koltuk Takımı ve Kanepe, 70’lerden ilham alan retro çizgisiyle fark yaratıyor.

BELLONA STYLE KOLTUK TAKIMI, KANEPE

Baharın tazeliğine ve yenilenmeye atıfta bulunan Milda Koltuk Takımı ve Milda Lux Koltuk Takımı, krem ve kapuçinodan oluşan renklerinin yanı sıraçiçek desenli berjerleriyle dikkat çekiyor. Berjerler ile uyumlu sırt yastıklarıyla salonlara hareket katan takım, iddialı duruşuyla evlerin havasını değiştiriyor.

BELLONA MILDA LUX KOLTUK TAKIMI - KOLTUK TAKIMI - KANEPE

BELLONA MILDA LUX KOLTUK TAKIMI - KOLTUK TAKIMI - KANEPE

Alesta S Lüx Takım, modernliği ve konforunun yanı sıra fonksiyonel olması ile de göz dolduran modellerimizden bir tanesidir. İskandinav tarzı çizgilerin hakim olduğu modele estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla baza altlarında ahşap klapa ve ahşap desenli plastik ayaklar kullanılmıştır. Berjerlerin kollarında ise ahşap desenli papeller kullanılmıştır. Modele estetik ve fonksiyon katan puf ünitesi üzerinde ise ahşap desenli pvc sehpa aparatı kullanılmıştır.

BELLONA Alesta Lux Koltuk Takımı ve Alesta Kanepe

BELLONA Alesta Lux Koltuk Takımı - Kanepe

BELLONA Alesta Lux Koltuk Takımı - Kanepe

Hayatınızın Baharı... 
Yüzünüzde güller açtıracak, renklerin hakim olduğu Sidney Koltuk Takımı, yumuşak hatları ve kompakt tasarımıyla evinize çok yakışacak. Kibar deseni ise sıra dışı bir zerafete sahip.

BELLONA SIDNEY LUX KOLTUK TK

BELLONA SIDNEY LUX KOLTUK TK

Yenilenme zamanı!
Açık renklerin iç açan etkisiyle, oturma alanlarına ferahlık ve rahatlık getiren Lavida Koltuk Takımı, fonksiyonel yapısıyla da tercih sebebi. Üstelik renkli ve kahverengi fitil seçenekleri ile kendi zevkinizi Lavida’ya yansıtabilirsiniz.
BELLONA Letonya Koltuk Takımı 
Bellona Lavida-S Koltuk Tk 
Bellona Lavida Koltuk Tk - Kanepe

Bellona Sandra Lux - Koltuk Takımı - Kanepe

Bellona Sandra Lux - Koltuk Takımı - Kanepe

BELLONA Latina Lux Koltuk Takımı - Kanepe

Işıltının yeni adresi

Işıl ışıl kumaşı, renkli desenleri ve saten kullanımı ile şıklığa farklı bir boyut katan Karen Lüks Takım, tarzından ödün vermeyen kadınların zevkini yansıtıyor.

Karen Midi - Midi Lux - Major - Lux Takım - Kanepe

Karen Midi - Midi Lux - Major - Lux Takım - Kanepe

Doğayla baş başa
İç açan renkleri ile tazelik ve ferahlık hissi veren Sandy Majör Takım, doğanın renklerini evinize taşıyor. Ferahlık ve tazelik hissiyle herkesin odak noktası olan Sandy Majör Takım, fonksiyonelliği ile de ön plana çıkıyor.

Sandy Major Takım - Kanepe

Sandy Major Takım - Kanepe

BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

ALESTA-S LUX KOLTUK TAKIMIALESTA LUX KOLTUK TK- KANEPESIDNEY LUX KOLTUK TK - KANEPELavida, Lavida-S Koltuk ve Köşe Takımı BELLONA MILDA KOLTUK TK - MILDA LUX KOLTUK TK,     BELLONA STYLE KOLTUK TAKIMI - STYLE KANEPE,       BELLONA SIDNEY S LUX KOLTUK TAKIMI,     Yenilenen Davis Koltuk Takımı - Kanepe,       BELLONA LUISA MAJOR TAKIM - KANEPE,  BELLONA KAREN MIDI - MIDI LUX - MAJOR - LUX TK - KANEPEBELLONA SANDY MAJOR KOLTUK TK,   Bellona İsabel Lux Koltuk Takımı, Kanepe, Sehpa,     BELLONA SANDRA KOLTUK TAKIMI - SANDRA LUX KOLTUK TAKIMI - SANDRA KANEPEBELLONA LATINA LUX KOLTUK TAKIMI - KANEPE,    Yeni renk seçenekleriyle Sandra Lux Koltuk Takımı - Kanepe,      Tina Lux Koltuk Takımı - Kanepe,     

Ankara Bellona Öztürkler Mobilya İstikbal Mondi Kilim İpek Tepe Kelebek Lazzoni İdaş Yataş tarzı oturma grubu koltuk takımı major midi lux minör takım genç bebek yatak yemek odası takımı ev tekstili halı mobilya aksesuar sandıklı baza ortopedik yatak gibi ürünlerde kalite konfor ve satış sonrası hizmetleriyle her zaman bir adım önde

ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
Plaza: Yenimahalle-Batıkent Yolu Bağdat Caddesi No: 342 Ostim / ANKARA Tel: 0312.385 21 51 - 385 81 41
Showroom: 357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 15 38 - 346 71 71
Aktif anket yok !
Tasarım:
www.perdesaticilari.com