Online 2
Bugün : 160
Toplam : 1792778
© 2009
Koltuk-Kanepe Takımı

Bellona Koltuk Takımları & Oturma Grupları

Yaşam alanınızın her köşesinde BELLONA...

Yaşam alanınızın her köşesine seslenen kolleksiyonlarıyla Bellona, hem geçmişten günümüze gelen tanıdık formlara hem de sofistike, modern tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Koleksiyonlarda, farklı zevkler için uygun kombinasyonlar oluşturmaya olanak tanıyan zengin ürün çeşitliliği göze çarpıyor. Bellona ile uyumlu bir bütünlük içinde ve tamamen huzura dayalı evler döşeyebilirsiniz.

BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

BELLONA SANDRA KOLTUK TAKIMI - SANDRA LUX KOLTUK TAKIMI - SANDRA KANEPE, BELLONA LATINA LUX KOLTUK TAKIMI - KANEPE, BELLONA MERLIN LUX KOLTUK TAKIMI, BELLONA MONDEO KOLTUK TAKIMI - MONDEO LUX KOLTUK TAKIMIBELLONA MONDEO LUX - KOLTUK TAKIMIBELLONA SORENTO KOLTUK TAKIMIBELLONA LEVANTE KOLTUK TAKIMIBELLONA PABLO KOLTUK TAKIMI, ALESTA-S LUX KOLTUK TAKIMICORDOBA KOLTUK TK, CORDOBA LUX TKALESTA LUX KOLTUK TK- KANEPESIDNEY LUX KOLTUK TK - KANEPELavida, Lavida-S Koltuk ve Köşe TakımıBellona Bolivya Koltuk TakımıBellona Santana Koltuk TakımıBellona Retro Koltuk Takımı, Bellona Victoria Koltuk Takımı,   BELLONA MILDA KOLTUK TK - MILDA LUX KOLTUK TK,     BELLONA STYLE KOLTUK TAKIMI - STYLE KANEPE,     

BELLONA KOLTUK TAKIMLARI

Farklılaşma zamanı...

Rengiyle, deseniyle, tarzıyla zamanın ötesinde bir stile sahip Style Koltuk Takımı ve Kanepe, 70’lerden ilham alan retro çizgisiyle fark yaratıyor.

BELLONA STYLE KOLTUK TAKIMI, KANEPE

Baharın tazeliğine ve yenilenmeye atıfta bulunan Milda Koltuk Takımı ve Milda Lux Koltuk Takımı, krem ve kapuçinodan oluşan renklerinin yanı sıraçiçek desenli berjerleriyle dikkat çekiyor. Berjerler ile uyumlu sırt yastıklarıyla salonlara hareket katan takım, iddialı duruşuyla evlerin havasını değiştiriyor.

BELLONA MILDA LUX KOLTUK TAKIMI - KOLTUK TAKIMI - KANEPE

BELLONA MILDA LUX KOLTUK TAKIMI - KOLTUK TAKIMI - KANEPE

Yeni Kumaş kol uygulamasıyla Mondeo Koltuk Takımı ve Mondeo Lux Koltuk Takımını görmelisiniz...

MONDEO KOLTUK TAKIMI

Yeni kumaş uygulamalarıyla yepyeni bir görünüme kavuşan Santana Koltuk Takımı...

BELLONA SANTANA KOLTUK TK

Bellona Sandra Lux - Koltuk Takımı - Kanepe

Bellona Sandra Lux - Koltuk Takımı - Kanepe

BELLONA Latina Lux Koltuk Takımı - Kanepe

Merlin Lüx Takım tamamen kumaş uygulamalı bir ürün olup, ana kumaş uygulamalı estetik berjerleri ile dikkat çekmektedir. Şık ve modern tasarımı, fonksiyonellik ile bütünleştirilen ürünümüzün 3’lü koltuğunda bulunan yatak ve sandık fonksiyonları hem ürüne işlevsellik katmış hem de tüketicilerimize ihtiyaçlarına göre kullanım imkanı sunmuştur. Ayrıca kullanılan dolgu malzemeleri ile konforlu bir oturum sağlanmıştır. Ürünümüzün ayakları yerden yüksek olacak şekilde tasarlanmış olup, hem trend bir uygulama olması hem de temizlik noktasında kolaylık sunması açısından önemli bir detaydır.

BELLONA Merlin Lux Koltuk Takımı
Moda desenlerle bezeli!
Yılın çizgisi ve çiçek desenleriyle hareketlenen Mondeo Koltuk Takımı, lacivertler, kahveler ve kremlerin uyumunu sergileyen en güzel örneklerden...

BELLONA MONDEO LUX - KOLTUK TAKIMI

Şık tasarımın ismi
Günümüz trendlerini evlere taşıyan Sorento Koltuk Takımı, şık tasarımın yanı sıra fonksiyonelliği ile de dikkat çekiyor. Yatak ve sandık fonksiyonu ile zenginleştirilen takım ayrıca Sorento Yemek Odası takımı ile büyük bir uyum sağlıyor.

BELLONA SORENTO KOLTUK TAKIMI

Desenlerin dansı!
Modern bir çizgi, asil bir renk ve estetik bir desen... Hepsi Levante Koltuk Takımı’nda bir araya geldi. Evinizde şıklığı yaşamanız için.

BELLONA LEVANTE KOLTUK TAKIMI

Değişimi sever misiniz?
Evinizin bir anda havasını değiştirecek yepyeni bir takım Pablo. Kremler ve kahvelerle evinizde hayranlık uyandıracak bir uyuma imza atmak isterseniz Pablo Koltuk Takımı’nı öneririz.

BELLONA PABLO KOLTUK TAKIMI

Kahve tutkusu!
Kahve ve krem renkleriyle bütünleşen şıklık Cordoba’dan geliyor. Tarzı ve tasarımıyla olduğu kadar kullanışlı oluşuyla da dikkat çekiyor.

Bellona Cordoba Koltuk Takımı

Bellona Cordoba Koltuk Takımı

Alesta S Lüx Takım, modernliği ve konforunun yanı sıra fonksiyonel olması ile de göz dolduran modellerimizden bir tanesidir. İskandinav tarzı çizgilerin hakim olduğu modele estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla baza altlarında ahşap klapa ve ahşap desenli plastik ayaklar kullanılmıştır. Berjerlerin kollarında ise ahşap desenli papeller kullanılmıştır. Modele estetik ve fonksiyon katan puf ünitesi üzerinde ise ahşap desenli pvc sehpa aparatı kullanılmıştır.

BELLONA Alesta Lux Koltuk Takımı ve Alesta Kanepe

BELLONA Alesta Lux Koltuk Takımı - Kanepe

BELLONA Alesta Lux Koltuk Takımı - Kanepe

Hayatınızın Baharı... 
Yüzünüzde güller açtıracak, renklerin hakim olduğu Sidney Koltuk Takımı, yumuşak hatları ve kompakt tasarımıyla evinize çok yakışacak. Kibar deseni ise sıra dışı bir zerafete sahip.

BELLONA SIDNEY LUX KOLTUK TK

BELLONA SIDNEY LUX KOLTUK TK

Yenilenme zamanı!
Açık renklerin iç açan etkisiyle, oturma alanlarına ferahlık ve rahatlık getiren Lavida Koltuk Takımı, fonksiyonel yapısıyla da tercih sebebi. Üstelik renkli ve kahverengi fitil seçenekleri ile kendi zevkinizi Lavida’ya yansıtabilirsiniz.
BELLONA Letonya Koltuk Takımı
Bellona Lavida-S Koltuk Tk
Bellona Lavida Koltuk Tk - Kanepe
Sütlü kahveye ne dersiniz?
Yumuşacık bir kahverenginin hakim olduğu Bolivya Koltuk Takımı, abartıdan uzak ve her yönüyle evinizde rahat etmenizi sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Bolivya, konsept bütünlüğü içinde uygulanan deri birlikteliğiyle evinizde kalitenin simgesi olacak.

Bolivya Koltuk Takımı

Bolivya Koltuk Takımı

Evlere özgün bir dokunuş!
Özgün çizgisi ile Bellona’nın yeni serisi Santana Koltuk Takımı, evlerinde rahatlığı ön plana çıkaranların tercihi olacak. Yerden yüksek ayakları sayesinde temizlik noktasında hanımların gözdesi olacak.

BELLONA SANTANA KOLTUK TK

Eskiye özlem duyanlara!
Eskinin ihtişamını ve modern çizgilerle harmanlayarak sunan Retro Koltuk Takımı, evlerde konforun yeni adresi olmak için dizayn edildi.

RETRO KOLTUK TAKIMI

Değerli Bir Tablo Gibi… 
Victoria’nın büyüsüne ilk bakıştan itibaren kapılmamak mümkün değil. Klasik güzelliğin sembolü Victoria Koltuk Takımı birlikte yaşamaktan zevk alacağınız eşsiz bir tarza sahip... Kıvrımlı hatları ve ahşap detayları ile Victoria ’yı sergilemekten keyif alacaksınız...

Victoria Koltuk Takımı

Victoria Koltuk Takımı

Victoria Koltuk Takımı

Ankara Bellona Öztürkler Mobilya İstikbal Mondi Kilim İpek Tepe Kelebek Lazzoni İdaş Yataş tarzı oturma grubu koltuk takımı major midi lux minör takım genç bebek yatak yemek odası takımı ev tekstili halı mobilya aksesuar sandıklı baza ortopedik yatak gibi ürünlerde kalite konfor ve satış sonrası hizmetleriyle her zaman bir adım önde

ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
Plaza: Yenimahalle-Batıkent Yolu Bağdat Caddesi No: 342 Ostim / ANKARA Tel: 0312.385 21 51 - 385 81 41
Showroom: 357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 15 38 - 346 71 71
Aktif anket yok !
Tasarım:
www.perdesaticilari.com