Online 3
Bugün : 3
Toplam : 2471521
© 2009
Kampanyalar
 • KREDİ KARTI KAMPANYALARI
 • BELLONA KAMPANYALARI İNDİRİM VE TAKSİT FIRSATLARI, FİYAT LİSTELERİ, SERİ SONU ya da OUTLET ÜRÜNLER, HEDİYELİ KAMPANYALAR... 

  Bellona’da Sonbaharda Kdv İndirimi Kampanyası

  BELLONA KAMPANYA FİYATLARI Seri Sonu Outlet İndirimli Ürünleri

  1.    KAMPANYA DÖNEMİ : KDV İNDİRİMİ DEVAM EDİYOR, %18 KDV ORANINDA İNDİRİM BELLONA’DAN  kampanyamız 01 Ekim 2017 tarihinde başlayacak, 31 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir.

  2.    KDV İNDİRİMİ DEVAM EDİYOR,%18 KDV ORANINDA İNDİRİM BELLONA’DAN”  KAMPANYASI

  a.    Bellona markalı tüm döşemeli ürünler, panel mobilya, yatak, baza ve açık hava mobilyası ürünlerinde %18 KDV oranında indirim uygulaması yapılacaktır.

  b.     İndirimler bölü mantığında yapılacak olup kampanyalı fiyat, normal fiyatın 1,18 e bölünmesiyle hesaplanacaktır. (kdv indirimli fiyat=peşin fiyat/1,18)

  c.     Fiyat listelerinde KDV indirimli fiyatlar yer almaktadır. İndirimler her bir ürün alımında geçerlidir. 

  3. ÖZEL İNDİRİM UYGULAMALARI

  1 Ekim 2017-31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olmak üzere;

  a.     Panel Mobilya ürün grubunda Oslo (Yatak ve Yemek odası) ve Sementa (Yatak ve Yemek Odası) serileri net %25 İndirim uygulamasına alınmıştır.

  Oslo Yatak - Yemek Odası Takımı

  Sementa Yatak ve Yemek Odası Takımı

  b.     Uygun fiyatlı kanepe ihtiyaçlarını giderebilmek adına bu döneme özel döşemeli ürün grubunda Step modelinde Net %25 İndirim uygulaması yapılarak çok cazip fiyat avantajı sunulmaktadır. Bu uygulama ile ;

  Step kanepe 935.-TL,

  Step Majör 2.850.-TL, 

  Step S Lüx 3.120-TL

  Step V Köşe 2.336.-TL fiyatlarla tüketicilerimize sunulacaktır.

  Step Kanepe; Major, S-Lux, Midi Takım

  c.     Uygun fiyatlı baza/başlık ihtiyaçlarını giderebilmek adına bu döneme özel baza ürün grubunda Twinjoy modelinde Net %25 İndirim uygulaması yapılarak çok cazip fiyat avantajı sunulmaktadır. Bu uygulama ile ;

  Twinjoy baza 90x190            414-TL,

  Twinjoy baza 160x200          799.-TL,

  Twinjoy başlık 90 lık             169-TL,

  Twinjoy başlık 160 lık           238-TL, fiyatlarla tüketicilerimize sunulacaktır.

  Twinjoy Baza ve Başlık

  d.     Döşemeli ürün grubunda; Aden (Koltuk ve Köşe takımları) , Belissa (Koltuk ve Köşe takımları), Vienza (Koltuk ve Köşe takımları), Cantona Köşe takımı ve Valdes Koltuk takımı ürünlerinde önceki dönemde sunulan cazip fiyat avantajları bu kampanyada devam etmektedir.

  Aden Koltuk Takımı

  Aden Köşe Takımı

  Belissa Köşe Takımı

  Cantona Köşe

  Vienza Köşe

  e.     Panel Mobilya ürün grubunda bir önceki kampanyada indirim kapsamında olan Vienza Serisi,  Belissa serisi, Valdes Serisi ve Portivo genç ve Bebek odaları ürünlerindeki cazip indirimler bu dönemde de devam edecektir.

  Vienza Genç Odası

  Belissa Genç Odası

  f.      Baza ürün grubunda Verso baza/başlık ürününde önceki dönemde sunulan cazip fiyat avantajları bu kampanyada devam etmektedir.

  Verso Baza ve Başlık

  g.     Mutfak Masa Sandalye ürün grubunda; Ritim ve Vedo ürünlerinde önceki dönemde sunulan cazip fiyat avantajları bu kampanyada devam etmektedir.

  h.     Genç Odası Sandalyeleri ürün grubunda; Wingo  ürününde önceki dönemde sunulan cazip fiyat avantajları bu kampanyada devam etmektedir.

  i.      Ev Tekstili ürün grubunda; Whitline Microfiber Yastık  bu döneme özel olarak 9,90.-TL’lik cazip fiyatla satışa sunulacaktır.

  j.      Ev Tekstili ürün grubunda; Visconight Yastık %50 İndirimle 19,90.-TL ’lik cazip fiyatla satışa sunulacaktır.

  Visconight Yastık

  k.     Ev Tekstili ürün grubunda; Clara, Tuana, Vera ve Violin tek kişilik yatak örtülerinde ürünlerinde bu döneme özel olarak cazip fiyat avantajları sunulmaktadır.

  4. 2017 KOLEKSİYON YENİ YATAK ÜRÜNLERİNDE LANSMANA ÖZEL %40 NET İNDİRİM UYGULAMASI

  2017 Koleksiyonu yatak grubunda yeni ürünlerimiz olan Fourseasons ve Twinstar ürünlerinde LANSMANA ÖZEL Net %40 İndirim uygulaması bu dönemde devam edecektir. İndirimli fiyatlar fiyat listelerinde yer almaktadır. 

  Fourseasons ve Twinstar Yatak

  Fourseasons ve Twinstar Yatak

  5. OTURMA GRUBU VE KOLTUK TAKIMI ALAN TÜKETİCİLERİMİZE HALIDA %20 İNDİRİM AVANTAJI

  Bellona markalı 3.000.-TL ve üzerinde Oturma grubu ve Koltuk takımı satın alan tüketicilerimize Tüm halılar perakende liste fiyatları üzerinden %20 indirimli fiyatlarla sunulacaktır. Her 3.000.-TL lik döşemeli grup alımında sadece 1 halıda indirim avantajı sunulacaktır. 

  Bellona Halı ;Serisi

  6. OKUL PAKETİ UYGULAMASI

  Okulların açılma dönemiyle birlikte oluşacak öğrenci odası ihtiyaçlarına yönelik uygun çözüm sunabilmek ve bu yöndeki oluşacak ihtiyaçları markamıza yönlendirebilmek amacıyla okul paketi uygulaması devreye alınmıştır.

  İlgili uygulama kapsamında Twinjoy baza, Twinjoy başlık, Orient Yatak alımı yapan tüketicilerimize Orient Tekstil Seti hediye edilecektir ( Yorgan – Yastık – Alez )  

  Uygulama  tüm ebatlar için geçerli olacaktır.

  Uygulamayla birlikte 90x190 Orient Yatak, 90x190 Twinjoy Baza, 90 lık Twinjoy başlık, tek kişilik Orient Yorgan, 90 x 190 Orient Alez ve 1 adet Orient yastıktan oluşan OKUL PAKETİ 988.-TL fiyatla tüketicilerimize sunulacaktır.

  Bellona Okul - Öğrenci Paketi

  7.    AXESS’E ÖZEL 12 TAKSİT AVANTAJI:

  1 Ekim 2017-31 Aralık 2017 tarihleri arasında Axess kart ile yürüteceğimiz kampanyada; Axess’e özel

  vade farksız 2-6 Taksitli işlemlerde +6 taksit ve 10 taksitli işlemlerde 2 Ay erteleme“ uygulaması yapılacaktır. 

  BELİRTİLEN FİYATLAR, TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE SATIŞ FİYATLARIDIR.

  BELLONA ŞOK İNDİRİM FIRSAT AKSİYON ÖZEL TAKSİT UCUZ OUTLET SERİ SONU STOK FAZLASI KAMPANYALARI İSTİKBAL İPEK MONDİ MERİNOS TEPE KELEBEK MOBİLYA YATAŞ İDAŞ LAZZONİ DOĞTAŞ ÇİLEK GİBİ MARKA ÜRÜNLERDE EN AVANTAJLI KAMPANYALAR BELLONA DA ANKARA BELLONA ÖZTÜRKLER MOBİLYA

  BELLONA ŞOK İNDİRİM FIRSAT AKSİYON ÖZEL TAKSİT UCUZ OUTLET SERİ SONU STOK FAZLASI KAMPANYALARI İSTİKBAL İPEK MONDİ MERİNOS TEPE KELEBEK MOBİLYA YATAŞ İDAŞ LAZZONİ DOĞTAŞ ÇİLEK GİBİ MARKA ÜRÜNLERDE EN AVANTAJLI KAMPANYALAR BELLONA DA ANKARA BELLONA ÖZTÜRKLER MOBİLYA

  BELLONA’DAN KREDİ KARTI KAMPANYALARI, ERTELEME, PEŞİN FİYATINA TAKSİT YA DA 36 AYA VARAN VADE FARKLI KREDİ KARTI KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYIN

  BELLONA’DAN SENETSİZ KEFİLSİZ 36 AYA VARAN ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

  SERİ SONU, OUTLET, ÖZEL İNDİRİM UYGULANMIŞ FIRSAT ÜRÜNLERİ İÇİN LÜTFEN GÜNCEL BİLGİ ALIN...

  03123852151 - 03123858141 - AnkaraBellona@hotmail.com - AnkaraBellona@gmail.com

  ANKARA BELLONA YA MAİL GÖNDERANKARA BELLONA GOOGLE SAYFALARIANKARA BELLONA TWITTER SAYFALARIANKARA BELLONA FACEBOOK SAYFALARI

  BELLONA İLKBAHAR, SONBAHAR, KIŞ, YAZ, İNDİRİM, FIRSAT, DEĞİŞTİR, ESKİSİNİ GETİR, YENİSİNİ GÖTÜR, HEDİYE, HEDİYE ÇEKİ, %10, %20, %30, %40, %50, %60, %70’E VARAN, BÜYÜK İNDİRİM, SERİ SONU KAMPANYALARI... ANKARA BELLONA

  Ankara Bellona Öztürkler Mobilya olarak Plaza ya da mağaza teşhirimizde bulunan, stoğumuzdaki seri sonu ürünlerde Bellona’nın kampanyalarına ek olarak fırsat kampanyaları ve çok özel avantajlar sunuyoruz. Şu anda mevcut bulunan seri sonu fırsatı sunduğumuz ürünler konusunda lütfen güncel bilgi alınız. Bellona markalı oturma gruplarında, koltuk takımlarında, kanepelerde, Major - Midi - Lüks Takımlarda, Yatak - Yemek - Genç - Bebek Odalarında, Ev Tekstilinde, Bellona Halılarda, Aynalarda, Tablolarda, Aksesuarlarda, Bellona Bahçe Oturma Gruplarında, Sehpalarda ve daha pek çok ürün ve ünitede fırsatlar sizleri bekliyor olabilir. En uygun fiyatlar, en cazip fiyatlar ve ödeme koşulları, en ucuz ürünler; BELLONA ŞOK İNDİRİM FIRSAT AKSİYON ÖZEL TAKSİT UCUZ OUTLET SERİ SONU STOK FAZLASI KAMPANYALARI İSTİKBAL İPEK MONDİ MERİNOS TEPE KELEBEK MOBİLYA YATAŞ İDAŞ LAZZONİ DOĞTAŞ ÇİLEK GİBİ MARKA ÜRÜNLERDE EN AVANTAJLI KAMPANYALAR BELLONA DA ANKARA BELLONA ÖZTÜRKLER MOBİLYA Ankara Bellona Öztürkler Mobilya ’da

  Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Ostim Plaza Ankara Bellona Öztürkler Mobilya Demetevler Mağaza

  ANKARA BELLONA | ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ.
  Plaza: Yenimahalle-Batıkent Yolu Bağdat Cd.No: 342 Ostim/ANKARA Tel: 0312.385 2151 - 385 8141 - 0555 988 8125
  Mağaza: 357.Cad.(Eski 12.Cad.) No:29/A-B Demetevler / ANKARA Tel:0.312.346 1538 - 346 7171
  Aktif anket yok !
  Tasarım:
  www.perdesaticilari.com